З Днем Народження Дніпро!

0 коментарів 12:43


з днем народження Дніпро

З Днем народження Дніпро, любе місто!

Дніпро, місто на трьох пагорбах, на березі великої, могучої річки, батько Славутич, місто металургів, будівельників, ракетобудувельників, медиків, студентів, учителів, хіміків, фізиків та представників багатьох інших професій.

Дніпро це місто могутніх заводів та фабрик, затишних парків та скверів, чудових бульварів, широких площ та прекрасних фонтанів, гарних вулиць та проспектів з запахом бензину та дорогих духів…Дніпро…з яким пов’язана купа емоцій – радість та горе, смуток та безмежна ейфорія, ненависть та кохання, розчарування та тверда віра в те, що все лихе минеться і всі ті хто чекають – дочекаються своїх близьких та коханих людей.

Дніпро, то не стіни та дороги, машини та заводи, це місто найкращих людей на планеті – щирих, відкритих, неймовірно талановитих, працьовитих та цілеспрямованих, щедрих та вдячних, людей з великим серцем та світлою душею…

З днем народження, любий Дніпро!

Нехай кожен мешканець або гість нашого міста буде радісним та щасливим, щоб усі жили вільно у достатку і благополуччі, під блакитним мирним небом!

Нехай у кожного буде своя прекрасна історія життя, яка сталася на вулицях улюбленого міста.Ми — це наше місто!Зі святом!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Радимо прочитати

Що ми знаємо про річку Дніпро?Що ми знаємо про річку Дніпро?

0 коментарів 17:53


На честь чого названо Здобне печиво Дніпро? Міста Дніпро? Річку Дніпро? Відомо, що наше Здобне печиво Дніпро має назву на честь великої української річки Дніпро. Печиво називають брендом міста Дніпро. Але треба признати, дизайн печива

франшиза для маленького города в украине

Франшиза для маленького города в Украине. 7аргументов в пользу франшизы “ТМ Здобне печиво Дніпро”Франшиза для маленького города в Украине. 7аргументов в пользу франшизы “ТМ Здобне печиво Дніпро”

коментарів 9 19:41


Франшиза для маленького города в Украине В предыдущей статье “Что такое франшиза?” мы рассмотрели суть и выгоды такой формы сотрудничества как франшиза. Франшиза для маленького города в Украине имеет свою специфику и требует детального рассмотрения.