nash-partner-dnipro-tur-1

НАШ ПАРТНЕР

Наш партнер з 2017 року Дніпровський хлібокомбінат №5

Понад півстоліття «Дніпровський хлібокомбінат №5» повністю задовільняє вимогливі смаки споживачів, пропонуючи хліб і здобу.

 За смаком та якістю їх можна порівняти з ніжною домашньою випічкою.

Всі роки діяльності «Дніпровського хлібокомбінату №5» культивує та активно примножуємо традиції випікання якісного і смачного хліба. Високий рівень продукції підтверджено міжнародним сертифікатом якості ISO.

Сьогодні «Дніпровський Хлібокомбінат №5»,модернізуючи і нарощуючи потужності, оснастив своє виробництво печами німецької фірми Pfleiderer (Вернер і Пфляйдерер).

Нові потужності дозволили хлібокомбінату пекти хліб не тільки для

жителів Дніпра, але і для всіх жителів Дніпропетровської, Запорізької та інших областей України.

 «Дніпровський хлібокомбінат №5» входить до складу потужного українського аграрного холдингу.
Завдяки його значним посівними площам, мається доступ до найкращого зерна. Борошно для продукції виробляється на власному підприємстві, оснащеному устаткуванням, виробленим в Данії.
       Виробництво борошна здійснюється під строгим контролем якості у власній лабораторії — адже саме якості та натуральності надається першочергове значення.
Продукція з’являється на полицях магазинів у своїй первозданній свіжості, завдяки сучасному автопарку, яким володіє підприємство. Хліб є в усіх торговельних мережах під власною торговою маркою «Дніпровський хлібокомбінат №5». Дніпровський хлібокомбінат №5  має власну фірмову розвинену торгову мережу. Разом комплекс здатен обробляти та виконувати замовлення в найкоротший термін.   

 « Дніпровський хлібокомбінат № 5» виробляє близько 40 тон хлібобулочних і кондитерських виробів.

    Асортимент складають: хліб пшеничний,житньо-пшеничній,батони,здобні і булочні вироби,кондитерські вироби – всього більш ніж  100 найменувань. Та асортимент весь час розвивається та удосконалюється.

      Колектив підприємства нараховує близько 300 висококваліфікованих працівників.

 І головне, — там люблять пекти хліб.

Люблять справу, якій присвячують своє життя, і щиро прагнуть забезпечити наших співгромадян найкращими, найсмачнішими хлібобулочними виробами.

Адже ж вони,як ніхто інший, розумють, що означає для української сім’ї свіжий та духмяний хліб.

Дніпровський хлібокомбінат №5  – перше підприємство,що почало виробництво “Здобне печиво ” Дніпро”” на умовах Ліцензійного договору.

nash-partner-dhk5

У 2017 році укладено ліцензійний Договір на виробництво та продаж печива ” Дніпро” з власником авторських прав на дизайн печива.

Дніпровський хлібокомбінат №5  уклав Договір на постачання ” Здобне печиво “Дніпро” у мережу VARUS

Наш партнер “Туристично Інформаційний центр м. Дніпро”

“Здобне печиво “Дніпро”” представлено у “Туристичному Інформаційному Центрі м. Дніпро” як Бренд нашого міста

Наш партнер ФОП Бєльдєй Віктор Харитонович

dnipro-bieldiei

“Здобне печиво “Дніпро””

“Дніпровські Зорі”

ФОП Бєльдєй Віктор Харитонович ЄДРПОУ 1760707237 Адреса реєстрації: 52070, Дніпропетровська область, Дніпропетровський район, с. Новоолександрівка, вул. Балкова, буд. 108.