Перемога в суді

0 комментариев


перемога в суді

Вітаємо: перемога в суді засновника юридичної компанії BILETSKYI & PARTNERS, адвоката Олександра Білецького!

Biletskiy
Олександр Білецький
Адвокат. Засновник юридичної компанії BILETSKYI & PARTNERS

15 червня 2021 року  Запорізький апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ, розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу  спадкоємиці майнових авторських прав на твір «Розробка дизайну печива Дніпро» в особі адвоката Білецького Олександра Віталійовича виніс рішення на користь позивача.

Апеляцію було подано на рішення Заводського районного суду м. Запоріжжя від 28 січня 2021 року у справі № 332/3136/20 за позовом до ТОВ «Фабрикант» про захист авторського права та виплату компенсації

Про що позов

В цій справі позивач в особі адвоката Білецького О.В. звернулася до суду з позовом до ТОВ «Фабрикант» про захист авторського права та виплату компенсації.

Яке остаточне рішення

Адвокату вдалось переконати суд в обгрунтованості вимог щодо одержання компенсації за порушення авторського права.У позові, виходячи з довготривалого часу порушень та інших обставин визначено наступний розмір компенсація: 20 мінімальних прожиткових мінімумів за кожне порушення.

Загалом компенсація склала 168 160 грн,не враховуючи судовий збір та компенсацію на правову допомогу.

Апеляційним судом також було винесено рішення стягнути з ТОВ «Фабрикант»на користь позивача судові витрати, понесені у зв`язку з розглядом справи у суді першої та апеляційної інстанції та компенсацію витрат на правову допомогу.

Це остаточна перемога в суді!

Повний тест Постанови можна прочитати ТУТ

Історія розглядів

Щодо цієї перемоги.Це не перший позов до ТОВ «Фабрикант» про захист авторського права та виплату компенсації.

Ще у 2012 році Автор дизайну » Здобне печиво Дніпро Леонова Олександра особисто звернулася до директора ТОВ «Фабрикант» з пропозицією укласти Ліцензійний договір на використання авторського дизайну. З приводу того,що ТОВ «Фабрикант» ігнорувало пропозицію та продовжувало виробляти печиво в оригінальному дизайні було подано позов.

Рішенням апеляційного суду Запорізької області від 04.01.2014 було частково задоволено позов про захист авторського права.

Надалі директор ТОВ «Фабрикант»зареєстрував патент на спірний обєкт авторського права, де під свою відповідальність вказує особисто себе як автор дизайну печива» Дніпро». Маючи на руках спірний документ продовжує виробляти печиво «Дніпро», ніби за законом,але фактично під свою відповідальність.

Але Рішенням Солом’янського районного суду м. Києва від 31.08.2018 року визнано недійсним патент на промисловий зразок №26266 «Печиво » Дніпро Ф»»зареєстрований 27.01.2014р. ТОВ «Фабрикант»

Відповідно до ч. 4 статті 25 ЗУ «Про охорону прав на промислові зразки»,права на промисловий зразок.визнані недійсними, вважаються такими,що не набрали чинності від дати реєстрації промислового зразка.

Суть порушень

Таким чином відповідач незаконно використовував твір » Печиво Дніпро» з 2014 по 2018 рік у своїй господарській діяльності, шляхом реєстрації патенту на промисловий зразок, в якому відтворено твір печиво » Дніпро».

Крім того, на реєстрацію патенту заявка була подана ТОВ «Фабрикант» у повній обізнаності про оспорювання прав.

Виходячи з цього було надано наступний позов. Внаслідок апеляційної скарги в особі Олександра Білецького позов було задоволено повністю: стягнути з ТОВ «Фабрикант» компенсацію у розмірі 20 мінімальних прожиткових мінімумів за кожне порушення авторського права.

Порушення:

  • відтворення твору у патенті
  • відтворення твору у печиві
  • за публічний показ та рекламування твору у тому числі і в мережі Інтернет
  • за розповсюдження контрафактних примірників

З повним текстом ПОСТАНОВИ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ можна ознайомитися ТУТ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Радимо прочитати

30 років незалежності

30 років Незалежності України30 років Незалежності України

0 комментариев


30 років Незалежності ! 24 серпня 2021 року Україна святкує свій 30-ий День Незалежності. Ми з гордістю вітаємо свою державу з цим знаменним днем! Усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця

День Соборності

День Соборності УкраїниДень Соборності України

0 комментариев


Сьогодні, 22 січня Україна святкує День Соборності! День Соборності — це свято символізує єдність українських земель і відіграє значну роль в історії нашої країни. Одним із символів єдності всіх українських земель є наш величний Дніпро! Своїми