День Соборності України

0 комментариев


День Соборності

Сьогодні, 22 січня Україна святкує День Соборності!

День Соборності — це свято символізує єдність українських земель і відіграє значну роль в історії нашої країни.

Одним із символів єдності всіх українських земель є наш величний Дніпро!

Своїми притоками він ніби пронизує більшість наших земель, утворюючи неповторний орнамент, яким захоплюються всі, хто його побачив, починаючи з астронавтів та закінчуючи українцями, що живуть біля Дніпра та його протоків.

Астронавт Європейського космічного агентства Томас Піску взимку 2017 року зробив зворушливе фото засніженого Дніпра. Він зізнався, що українська річка нагадує живопис японського митця.

Зимові пейзажі виглядають так магічно з Міжнародної космічної станції: це річка нагадує мені про живопис Хокусай (відомий японський художник 18 століття)

Ще більше

хокусай волна
Кацусика Хокусай. Большая волна в Канагаве. Серия «36 видов Фудзи»
Цветная ксилография, 25.7 см × 37.8 см. 1829–1833 гг.

Що до нас,то ми бачимо в дизайні Здобне печиво Дніпро елементи цього чудового фото!Орнамент печива ніби повторює круті звороти Дніпра. Водночас нагадує круті хвилі.

Рідний Дніпро!

Любий Дніпро!

Ми присвячуємо тобі свої твори, прославляємо твою велич і силу!

Ось як описувала авторка ідею свого твору у Заявці на реєстрацію авторського права:

Дизайн печива Дніпро відображує значення Дніпра в долі українського народу.Прямокутна збільшена форма, напис великими літерами та поверхня у вигляді високих дніпровських хвиль підкреслює його велич.

На фото для порівняння ми бачимо, що авторка досягла своєї мети!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Радимо прочитати

Вітаємо у нашому блозі!Вітаємо у нашому блозі!

0 комментариев


Вітаємо! Це перша публікація у нашому новому блозі. Ми запускаємо цей блог, щоб Ви були у курсі наших подій. Підпишіться нижче, щоб отримувати сповіщення, коли ми публікуємо нові оновлення. Радимо прочитати Реєстрація нової ТМ Здобне

перемога в суді

Перемога в судіПеремога в суді

0 комментариев


Вітаємо: перемога в суді засновника юридичної компанії BILETSKYI & PARTNERS, адвоката Олександра Білецького! 15 червня 2021 року  Запорізький апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ, розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну