День Соборності УкраїниДень Соборності

Сьогодні, 22 січня Україна святкує День Соборності!

День Соборності — це свято символізує єдність українських земель і відіграє значну роль в історії нашої країни.

Одним із символів єдності всіх українських земель є наш величний Дніпро!

Своїми притоками він ніби пронизує більшість наших земель, утворюючи неповторний орнамент, яким захоплюються всі, хто його побачив, починаючи з астронавтів та закінчуючи українцями, що живуть біля Дніпра та його протоків.

Астронавт Європейського космічного агентства Томас Піску взимку 2017 року зробив зворушливе фото засніженого Дніпра. Він зізнався, що українська річка нагадує живопис японського митця.

Зимові пейзажі виглядають так магічно з Міжнародної космічної станції: це річка нагадує мені про живопис Хокусай (відомий японський художник 18 століття)

Ще більше

хокусай волна
Кацусика Хокусай. Большая волна в Канагаве. Серия «36 видов Фудзи»
Цветная ксилография, 25.7 см × 37.8 см. 1829–1833 гг.

Що до нас,то ми бачимо в дизайні Здобне печиво Дніпро елементи цього чудового фото!Орнамент печива ніби повторює круті звороти Дніпра. Водночас нагадує круті хвилі.

Рідний Дніпро!

Любий Дніпро!

Ми присвячуємо тобі свої твори, прославляємо твою велич і силу!

Ось як описувала авторка ідею свого твору у Заявці на реєстрацію авторського права:

Дизайн печива Дніпро відображує значення Дніпра в долі українського народу.Прямокутна збільшена форма, напис великими літерами та поверхня у вигляді високих дніпровських хвиль підкреслює його велич.

На фото для порівняння ми бачимо, що авторка досягла своєї мети!

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован.

Радимо прочитати

30 років незалежності

30 років Незалежності України30 років Незалежності України30 років Незалежності ! 24 серпня 2021 року Україна святкує свій 30-ий День Незалежності. Ми з гордістю вітаємо свою державу з цим знаменним днем! Усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця

з новим 2021 роком

З Новим 2021 роком!З Новим 2021 роком!Любі колеги, друзі, всі, з ким нас поєднує проєкт ТМ»Здобне печиво Дніпро»! Вітаємо з Новим 2021 роком та бажаємо,щоб наступний рік став якнайкращим! Дуже вдячні за дружбу,співробітництво та взаєморозуміння! Маємо надію на співпрацю у наступному