Смак дитинстваСМАК ДИТИНСТВА

Смак дитинства — це неперевершена гармонія смаку та казкова атмосфера дитинства.Це бабусі, дідусі, вся родина та найкращі друзі у тісному колі на родинному святі!

Що об’єднує українця та європейця

Сьогодні досліджуємо, що поєднує такі печива як «Дніпро» та «Мадлен».

Колись журналіст надав смаку печива «Дніпро» — назву «смак дитинства»! 
У нашій місцевості для більшості так і є!
А щоб відповів, наприклад француз чи бельгієць ,коли б його запитали про його «смак дитинства»?
Він відповів би: печиво «Мадлен»!

Походження печива » Мадлен»


Мадлен (фр. Madeleine) — французьке бісквітне печиво невеликого розміру, зазвичай у формі морських гребінців. Походить з округу Коммерси. Ця випічка має великий успіх у Франції та Європі загалом.

Склад печива» Мадлен» та спосіб виготовлення


Тісто, замішане на харчовій соді з борошна, цукрової пудри, яєць, вершкового масла та рома.Інколи до тіста додається какао. За допомогою шприца викладають на спеціальну деку з фігурними поглибленнями. 

Цікаво, що склад печива «Мадлен» дуже схожий до складу «Дніпро».
Звісно, що рому у «Дніпро» не додають, але замість рому додається натуральний мед.

Історія печива » Мадлен»

Про історію Дніпра ми часто розповідаємо на нашій сторінці у ФБ, на нашому сайті є окремий розділ Історія. Цікаво,що це єдине печиво,що назване на честь і могутнього Дніпра й міста!
А яка історія печива » Мадлен»?

Хто ця Мадлен і хто вперше надав цьому печиву назву «смак дитинства»?
Історія відсилає нас у 18 сторіччя, коли служниця, на ім’я Мадлен (Madeleine Paulmier) приготувала для герцога Станіслава Лещинського що давав урочистий обід у своєму замку в Коммерси (Лотарингія) у 1755 році.
Перед обідом щось там Мадлен посварилася з головним кухарем і він покинув робоче місце. А Мадлен не розгубилася та зробити десерт за рецептом своєї бабусі.
Це і було печиво Мадлен.

Хто приніс «Мадлен» всесвітню популярність

Своєю всесвітньою популярністю «мадленки» зобов’язані роману Марселя Пруста «На Сваннову сторону» (першим у циклі з семи романів «У пошуках утраченого часу»).
В одній з найвідоміших сцен світової літератури головний герой занурює печиво до чаю — і на сотні сторінок переноситься в дитинство, з яким у нього навічно асоціюється смак цього печива.
У французькій мові вираз «мадленка Пруста» перетворився на метафору, що означає «смак дитинства»

Навіть зорі сяють яскравіше

З легкої руки журналіста ми почали називати смак печива «Дніпро» та «Дніпровські зорі» «смаком дитинства».

Але навіть найкраще печиво «Дніпро» нам здається трошки «не таким», як в дитинстві!

Та що поробиш?У дитинстві у рідному місті й «зорі сяяли яскравіше»,а «дерева були високими» !

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован.

Радимо прочитати

франшиза для маленького города в украине

Франшиза для маленького города в Украине. 7аргументов в пользу франшизы “ТМ Здобне печиво Дніпро”Франшиза для маленького города в Украине. 7аргументов в пользу франшизы “ТМ Здобне печиво Дніпро”Зміст1 Франшиза для маленького города в Украине2 Франшиза в Украине3 Какие преимущества имеет франшиза для маленького города4 На что надо обратить внимание при выборе франшизы5 Какая франшиза не будет успешной в маленьком городе в Украине6

перша франшиза печива в Україні

Перша франшиза печива в Україні.Перша франшиза печива в Україні.Зміст1 Для кого ми започаткували Перша франшиза печива в Україні?2 Що не так з асортиментом печива?3 Що дає Бренд? 4 В чому секрет рецептури » Здобне печиво Дніпро»? Для кого ми започаткували Перша франшиза печива