Відчуй Дніпро

0 коментарів 18:0129 грудня 2020 року у рамках проєкту «Відчуй Дніпро» у місті відкрили ще одну бронзову мініскульптуру. Вона присвячена печиву “Дніпро”, автор дизайну та рецептури Олександра Леонова.

Я та мій син Олександр були присутні на відкритті цієї скульптури, як дочка та онук авторки!Звісно ми були дуже схвильовані!

Журналісти питали в чому секрет печива і я щось розповідала про рецептуру, пакування та дизайн!Мама на таке питання завжди усміхалася і казала: нема та ніякого секрету!

Та звісно ж він є!

Може Ви знаєте краще?!А скульптура вийшла дуже позитивною!Бронзове печиво у розмірі та дизайні оригінального на витягнутих лапах держить чудовий “упитаний” кіт!

Дякую автору проєкту Карен Агаджанян за чудове втілення!Скульптура знаходиться на оглядовому майданчику.Вид чудовий! На Дніпро!Як і повинно бути!

А ТМ ” Здобне печиво “Дніпро “” у фірмовому пакуванні у мережі VARUS та у фірмовій мережі Дніпровський Хлібокомбінат 5. #ріднедніпро#здобнепечиводніпро#дніпро#відчуйдніпро

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Радимо прочитати

торговельна марка Здобне печиво Дніпро

Відповідь на питання щодо зміни дизайнуВідповідь на питання щодо зміни дизайну

0 коментарів 13:53


Друзі! До нас , тобто до ТМ Здобне печиво Дніпро на сторінку ФБ та інстаграм почали приходити запитання про появу у мережі Varus печива під схожою назвою та схожим пакуванням виробництва Дніпровський хлібокомбінат№5. Одразу відповідаємо:

30 років незалежності

30 років Незалежності України30 років Незалежності України

0 коментарів 13:00


30 років Незалежності ! 24 серпня 2021 року Україна святкує свій 30-ий День Незалежності. Ми з гордістю вітаємо свою державу з цим знаменним днем! Усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця