Відчуй Дніпро

0 комментариев29 грудня 2020 року у рамках проєкту «Відчуй Дніпро» у місті відкрили ще одну бронзову мініскульптуру. Вона присвячена печиву «Дніпро», автор дизайну та рецептури Олександра Леонова.

Я та мій син Олександр були присутні на відкритті цієї скульптури, як дочка та онук авторки!Звісно ми були дуже схвильовані!

Журналісти питали в чому секрет печива і я щось розповідала про рецептуру, пакування та дизайн!Мама на таке питання завжди усміхалася і казала: нема та ніякого секрету!

Та звісно ж він є!

Може Ви знаєте краще?!А скульптура вийшла дуже позитивною!Бронзове печиво у розмірі та дизайні оригінального на витягнутих лапах держить чудовий «упитаний» кіт!

Дякую автору проєкту Карен Агаджанян за чудове втілення!Скульптура знаходиться на оглядовому майданчику.Вид чудовий! На Дніпро!Як і повинно бути!

А ТМ » Здобне печиво «Дніпро «» у фірмовому пакуванні у мережі VARUS та у фірмовій мережі Дніпровський Хлібокомбінат 5. #ріднедніпро#здобнепечиводніпро#дніпро#відчуйдніпро

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Радимо прочитати

перемога в суді

Перемога в судіПеремога в суді

0 комментариев


Вітаємо: перемога в суді засновника юридичної компанії BILETSKYI & PARTNERS, адвоката Олександра Білецького! 15 червня 2021 року  Запорізький апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ, розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну

Вітаємо у нашому блозі!Вітаємо у нашому блозі!

0 комментариев


Вітаємо! Це перша публікація у нашому новому блозі. Ми запускаємо цей блог, щоб Ви були у курсі наших подій. Підпишіться нижче, щоб отримувати сповіщення, коли ми публікуємо нові оновлення. Радимо прочитати 30 років Незалежності України