Відчуй Дніпро
29 грудня 2020 року у рамках проєкту «Відчуй Дніпро» у місті відкрили ще одну бронзову мініскульптуру. Вона присвячена печиву «Дніпро», автор дизайну та рецептури Олександра Леонова.

Я та мій син Олександр були присутні на відкритті цієї скульптури, як дочка та онук авторки!Звісно ми були дуже схвильовані!

Журналісти питали в чому секрет печива і я щось розповідала про рецептуру, пакування та дизайн!Мама на таке питання завжди усміхалася і казала: нема та ніякого секрету!

Та звісно ж він є!

Може Ви знаєте краще?!А скульптура вийшла дуже позитивною!Бронзове печиво у розмірі та дизайні оригінального на витягнутих лапах держить чудовий «упитаний» кіт!

Дякую автору проєкту Карен Агаджанян за чудове втілення!Скульптура знаходиться на оглядовому майданчику.Вид чудовий! На Дніпро!Як і повинно бути!

А ТМ » Здобне печиво «Дніпро «» у фірмовому пакуванні у мережі VARUS та у фірмовій мережі Дніпровський Хлібокомбінат 5. #ріднедніпро#здобнепечиводніпро#дніпро#відчуйдніпро

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован.

Радимо прочитати

здобне печиво Дніпро на екскурсії

Здобне печиво Дніпро на екскурсіїЗдобне печиво Дніпро на екскурсіїЗдобне печиво Дніпро на чудовій екскурсії від Inna Spyrydonenkova: Продовжуємо дізнаватись історію нашого міста з туристами Туристичний центр «Риба Андрій» сьогодні був інший, але не менш цікавий маршрут. Знайшли всіх котиків і одну мишку від

перемога в суді

Перемога в судіПеремога в судіВітаємо: перемога в суді засновника юридичної компанії BILETSKYI & PARTNERS, адвоката Олександра Білецького! 15 червня 2021 року  Запорізький апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ, розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну